Словаччина — Україна 1:2. Перша перемога збірної України на Євро-2024

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у межах другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024.

Матч відбувся на стадіоні "Дюссельдорф-Арена".

Поєдинок завершено! Збірна України обігрує Словаччину та зберігає шанси на вихід у плей-оф Євро.

90'

Суслов не зміг обіграти Судакова на фланзі. Трубін вибиватиме м'яч від власних воріт.

90'
Заміна в складі збірної України: замість Шапаренка на поле вийшов Талавєров.

90'
5 хвилин додав арбітр до основного часу.

89'
Заробляє Словаччина кутовий на лівому фланзі.

87'
Також остання зміна в складі Словаччині: Зауер замінив Шранца.

86'
Заміни від Реброва: замість Мудрика та Бражка на поле вийшли Малиновський та Сидорчук.

85'
Пробивав Куцка зі стандарту, вище воріт пішов м'яч.

83'
Яремчук у підкаті грубо зіграв проти Шкриньяра, жовта карта для Романа.

81'
Бенеш пробивав з-за меж штрафного, блокують удар гравці збірної України.

79'
ГОООООООООООООООООООООЛ! Збірна України виходить вперед! Забарний знайшов у центрі поля Шапаренка, Микола виконав неймовірне закидання на Яремчука, який дотягнувся до м'яча і пробив повз Дубравку.

77'
Шапаренко в штрафному майданчику зіштовхнувся з суперником, арбітр дав продовжити гру, однак Суслов тримається за ногу.

75'
Класно в контратаку втікали українці, Яремчук під удар віддавав Мудрика, але Михайло з гострого кута пробив у стійку.

73'
Тимчик по флангу проривався, але простріл виявився невдалим.

71'
Шапаренко намагався по флангу пройти, але не вдалося йому обійти Оберта.

69'
Мудрик виконував подачу з кутового, збірна Словаччини відбивається.

68'
Також заміни в складі Словаччини: Суслов та Оберт замінили Гарасліна та Ганцко.

67'
Подвійна заміна від Сергія Реброва: замість Довбика та Ярмоленка на поле вийшли Яремчук та Зубков.

66'
Шкриньяр виконував закидання на правий фланг, але офсайд зафіксував боковий суддя.

64'
Тимчик виконував простріл, але ніхто з партнерів не відгукнувся на передачу.

62'
Ганцко невдало прийняв м'яч у центрі поля і тепер очікує на допомогу медиків.

61'
Кутовий заробляє збірна України на правому фланзі.

60'
Подвійна заміна в складі збірної Словаччини: замість Дуди та Боженіку на поле вийшли Бенеш та Стрелец.

59'
Шапаренко невдало виконав подачу, але вийшов удар у площину воріт. Голкіпер парирував удар.

57'
Шапаренку влучили в око в центрі поля. Арбітр призупиняє гру

56'
Ярмоленко закидання виконував на Довбика, однак Артем не встиг до м'яча.

54'
ГООООООЛ! Збірна України зрівнює рахунок! У центрі поля Бражко перехопив м'яч, Мудрик пройшов по центру і віддав на Довбика. Артем був змушений віддати назад після чого Зінченко прострілив у центр на Шапаренка, який пробив повз голкіпера.

53'
Гараслін прострілював з лівого флангу, але Трубін забрав м'яч у руки!

52'
Шапаренко у центрі поля збив Лоботку, арбітр зафіксував фол.

51'
Мудрик небезпечно подавав на Довбика, але Артем головою не зміг пробити у площину воріт.

49'
Бражко у центрі поля віддав неточну передачу, Словаччина розвиває свою атаку.

48'
Забарний боровся з Боженіком, однак нападник словаків порушив правила.

47'
Зінченко та Пекарік зіткнулися в центрі поля. Захиснику збірної Словаччини надають медичну допомогу.

46'
Другий тайм розпочався!

'
Перша половина гри завершена! Збірна України мінімально поступається Словаччині!

45'
Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.

44'
Бражко помилився у центрі поля, Гараслін пробивав по воротах і Трубін знову рятує ворота.

43'
Зінченко пробивав по воротах, голкіпер парирує удар.

42'
Ярмоленко заробив небезпечний штрафний на фланзі.

40'
Довбик порушив правила у штрафному майданчику суперника.

39'
Шранц намагався обігратися з Гарасліном, але оборонці збірної України впевнено відіграли.

37'
Ярмоленко виконував закидання на дальню стійку, але там нікого з партнерів не було.

36'
Мудрик увірвався у штрафний майданчик, але воротар встиг вийти з воріт і парирувати удар.

35'
Подача з лівого флангу пішла від словаків, але Трубін забирає м'яч у руки.

33'
Перший гольовий момент збірної України! Після небезпечної атаки Тимчик пробивав по воротах і влучив у стійку.

31'
Пішла подача з корнера, але фол в атаці зафіксував суддя.

30'
Бражко боровся з Куцкою і кутовий заробляє збірна Словаччини.

29'
Ярмоленко пробивав по воротах після рикошету, але повз ворота пройшов м'яч.

28'
Довбик класно прибрав Шкриньяра на замасі, але Пекарік встиг у підкаті заблокувати удар.

26'

Правий фланг збірної України провалився, однак Забарний зумів підстрахувати партнерів по команді.

24'
Довбик і Шапаренко намагалися обігратися в центрі, однак втратили м'яч.

22'
Мудрик прийняв м'яч у центрі поля, проте удар з дальньої дистанції вийшов вкрай невдалим.

21'
Шапаренко намагався по центру поля протягнути м'яч, але помилився у дриблінгу.

20'
Закидання пішло на Тимчика, однак Олександр не зміг зачепитися за м'яч.

18'
Збірна України пропускає! Після подачі з лівого флангу Шранц виграв верхову боротьбу проти Зінченка і пробив повз Трубіна.

17'
Пробивав Ганцко, Лунін парирує удар.

15'
Бражко збив Лоботку перед карним майданчиком. Небезпечний стандарт.

13'
Бражко пробивав з-за меж штрафного майданчика, воротар забирає м'яч у руки.

11'

Закидання в штрафний майданчик збірної України пішло, Матвієнко невдало вибив м'яч і знову Трубіна розстрілювали з близької дистанції. Анатолій рятує національну команду.

10'
Небезпечно пробивав Гараслін, Трубін ногою відбиває м'яч.

9'
Ярмоленка виконував розрізний пас на Тимчика, однак засильною вийшла передача.

7'
Пішла подача в штрафний майданчик Трубіна, однак Анатолій забрав м'яч у руки.

6'
Довбик у штрафному майданчику занадто активно пішов у відбір і порушив правила.

4'
Закидання на Ярмоленка пішло, однак Андрій опинився в положені "поза грою".

2'

Перехопив Довбик м'яч у центрі поля, однак розігнати швидку атаку не вдалося.

1'

Матч розпочався!

Звучить гімн Словаччини.

Лунає гімн України!

Команди виходять на поле!

Сергій Ребров напередодні гри заявив, що Віктор Циганков не зможе взяти участь у поєдинку зі Словаччиною.

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Словаччина: Дубравка, Пекарік, Вавро, Шкріньяр, Ганцко, Куцка, Лоботка, Дуда, Шранц, Боженік, Гараслін

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Зінченко, Бражко, Ярмоленко, Шапаренко, Судаков, Мудрик, Довбик

На думку бетингового оператора Favbet, українська команда має більше шансів на перемогу. Фавбет на цей матч дає коефіцієнти:

• Перемога Словаччини — 3,7 ;
  • Нічия — 3,35 ;
  • Перемога України — 2,15.

Після першого туру континентальної першості підопічні Сергія Реброва посідають четверте місце турнірної таблиці групи E. Українці зазнали поразки від Румунії з рахунком 3:0, а Словаччина сенсаційно переграла Бельгію – 1:0.