Українська правда

Бенн назвав умову бою з Шакуром

Олександр Булава — 25 листопада 2025, 17:28
Бенн назвав умову бою з Шакуром
Конор Бенн
Getty Images

Британський боксер першої середньої ваги Конор Бенн (24-1, 14 KO) заявив, що має домовленість про бій з чемпіоном WBC у легкій вазі Шакуром Стівенсоном (24-0, 11 КО).

Його слова передає The Ring

"Я написав Шакуру. Сказав: "Слухай, якщо ти справді за це, зробімо наступний бій". Я не займаюся соціальними мережами заради жартів.

Я сказав, що ми можемо зробити це наступного разу у квітні, а він відповів: "Чудово. Дай мені спершу розібратися з Тео, а потім зробимо це у квітні", — тож ви можете побачити мене та Шакура наступного разу.

Думаю, у нього буде важкий бій, Тео — чудовий боєць. Думаю, це буде рівна, 50/50 сутичка", – сказав Бенн.

15 листопада Бенн здобув перемогу одноголосним рішенням суддів над Крісом Юбенком-молодшим. Нагадаємо, наприкінці травня одноголосним рішенням суддів переміг Кріс Юбенк.

У липні Шакур переміг Вільяма Сепеду одноголосним рішенням суддів. Минулий поєдинок Стівенсон провів у лютому, коли в андеркарді поєдинку Бівол – Бетербієв здолав Джоша Педлі.

Шакур Стівенсон Конор Бенн
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік