Головне

Катерина Бондаренко: "Найголовніше - показувати свою найкращу гру"

07.09.2009 17:45 416 0
Катерина Бондаренко: "Найголовніше - показувати свою найкращу гру"

Катерина Бондаренко продовжує "зносити" на своєму шляху суперницю за суперницею на Відкритому чемпіонаті США. За вихід у четвертий раунд українка у непростому матчі здобула перемогу над Анастасією Родіоновою. А вже у понеділок розтрощила Дулко і пробилася до чвертьфіналу.

- Катерино, що лежало в основі Ваших тактичних дій впродовж матчу з Родіоновою?

- Анастасія - не той гравець, у якого є конкретні слабкі сторони. Моїм завданням було грати довго, потужно і стабільно, а для цього потрібно було дуже добре працювати ногами. Також, дуже важливо було зберігати спокій за будь-яких дій суперниці.

- Як Вам вдавалося уникнути впливу тенісних хитрощів Анастасії: повільної ходьби по корту, неодноразових викликів лікаря?

- Анастасію я знаю вже давно, і не раз уже грала з нею, тому була готова до подібної поведінки з її боку. Не важливо, знаєш ти гравця чи ні, потрібно сконцентруватися лише на власній грі, прагнути зіграти якнайкращим чином і абстрагуватися від всього, що може відвернути увагу. Якщо весь час бути сконцентрованою тільки на грі, то жодна хитрість не зможе вивести з себе.

- Впродовж матчу нерідко були моменти, коли Ви й Анастасія різко мінялися ролями: Ви програєте 3:5, потім зрівнюєте рахунок - 5:5; Ви ведете 4:2, і Анастасія зрівнює - 4:4. Як Ви можете пояснити це?

- Нічого дивовижного тут не немає. 3:5 я програвала тому, що нервувала і не могла зосередитися на грі. Наздогнала тому, що стала грати спокійніше, і, відповідно, стабільніше. У другому сеті ініціатива, справді, була у мене в руках, і я повела 4:2, але потім Анастасія додала у швидкості, зіграла два гейми краще за мене. А далі - вже я стала грати краще. Не знаю, чому так виходить. Теніс будується на взаємній конкуренції: чим краще граєш ти, тим краще грає і суперник, і навпаки.

- Як Ви себе почуваєте після матчу з Івановіч? Як Ваша нога?

- Відновлююся потихеньку. Нога вже значно краще.

- Катерино, як Ви вважаєте, чи доцільно гравцю перед кожним матчем ставити перед собою нове тактичне завдання? І чи можливо це?

- Найголовніше - показувати свою найкращу гру. А якщо тобі відомі слабкі та сильні сторони суперника, потрібно, звичайно ж, використовувати їх. Проте, не варто сподіватися на недоліки супротивника. Потрібно бути впевненим у своїх силах!

sapronov-tennis.org

Коментарі ()