Француженка Богран виграла в одиночному розряді з триатлону на Олімпіаді-2024

Андрій Яросименко — 31 липня, 11:25

Французька триатлоністка Кассандра Богран виграла домашні Олімпійські ігри-2024 в одиночному розряді.

Богран вирвалася вперед після другого переходу і втримала першу сходинку, на етапах із плавання та велосипеду вона йшла в першій десятці. Другою фінішувала швейцарська спортсменка Джулі Деррон, що лідирувала на етапі плавання, однак втратила перемогу в бігу. Трійку замкнула Бет Поттер з Великої Британії.

Зазначимо, що Кассандра є бронзовою призеркою Токіо-2020 в змішаному розряді.

1. 🥇 Кассандра Богран (Франція) — 1:54:55;
  2. 🥈 Джулі Деррон (Швейцарія) — 1:55:01;
  3. 🥉 Бет Поттер (Велика Британія) — 1:55:10.
Нагадаємо, раніше чоловічі змагання з триатлону були перенесені через забрудненість води на Сені. Програма була запланована на 30-31 липня та 5 серпня, а плавання на відкритій воді — на 8 і 9 серпня.

Олімпійський триатлон складається з трьох частин: плавання на 1,5 км, велоперегони на 40 км і забіг на 10 км. У змішаній естафеті беруть участь команди з чотирьох осіб (двоє чоловіків і дві жінки). Кожен спортсмен долає дистанцію у форматі естафети по 300 м заплив, 8 км велоперегони та 2 км забіг.

Чемпіон проводить текстову трансляцію п'ятого змагального дня Олімпійських ігор у Парижі.