Франція декласувала Таїланд, Аргентина здолала Хорватію: результати 1/8 фіналу ЧС-2024

Володимир Кук — 27 вересня, 20:50

Сьогодні, 27 вересня, визначилися два останні чвертьфіналісти чемпіонату світу 2024 з футзалу.

У першому матчі ігрового дня Франція впевнено перемогла Таїланд. Перший гол забили французи, а вже у другому таймі з голом Туре "синьо-білі" подвоїли результат. Таїландці швидко відіграли 1 м'яч, проте це їм не допомогло. Під кінець зустрічі Франція за 2 хвилини забили 2 голи та декласувала суперника.

Чемпіонат світу 2024 – футзал
1/8 фіналу, 27 вересня

Таїланд – Франція 2:5 (0:1)

Голи: 0:1 8 Бендал, 0:2 23 Туре, 1:2 – 25 Тунклянг, 1:3 29 Мохаммед, 2:3 – 33 Вінгвон, 2:4 – 38 Мухудін, 2:5 – 39 Саадуї

У матчі з Хорватією Аргентина вийшла вперед уже на другій хвилині, а по перерві подвоїла перевагу та спокійно довела гру до переможного кінця. Нагадаємо, в першому матчі "небесно-блакитні" не залишили шансів Україні.

Аргентина Хорватія 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Бранді, 2:0 – Роса 24

У чвертьфіналі чемпіонату світу збірна України зіграє проти Венесуели. Матч відбудеться у неділю, 29 вересня. Початок гри – о 18:00 за київським часом.

Українці у 1/8 фіналу обіграли Нідерланди (3:1). На груповому етапі "синьо-жовті" спочатку розгромно програли чинним віцечемпіонам світу – аргентинцям (1:7), але згодом впевнено перемогли Анголу (7:2) та Афганістан (4:1), посівши друге місце у квартеті.