Українська правда

Клуб українця з АПЛ готовий орендувати вінгера Манчестер Сіті

Олексій Погорелов — 29 липня 2025, 09:21
Клуб українця з АПЛ готовий орендувати вінгера Манчестер Сіті
Джек Гріліш
IMAGO

Вінгер Манчестер Сіті та збірної Англії Джек Гріліш може поповнити склад Евертона.

Про це повідомляє talkSPORT.

29-річний англієць прийняв той факт, що його кар'єра на "Етіхаді" наближається до свого завершення, а тому він готовий змінити клубну прописку.

Одним з ймовірних варіантів для футболіста називається Евертон – клуб Віталія Миколенка готовий орендувати Гріліша на сезон з правом викупу наступного літа, коли у нього залишится всього рік за контрактом з "містянами".

Але при цьому "іриски" мають виграти боротьбу за гравця у Вест Гема, а сам Джек має погодитися на скорочення зарплати. Зараз він отримує 300 тисяч фунтів на тиждень.

Нагадаємо, що головний тренер Манчестер Сіті Жузеп Гвардіола назвав себе винним у відсутності ігрової практики у Джека Гріліша.

У той же час англійський клуб визначився із сумою, яку він хоче отримати за продаж футболіста.

Чемпіонат Англії, АПЛ Евертон Манчестер Сіті Віталій Миколенко Джек Гріліш
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік