Ребров: До пропущеного голу ми програвали дуже багато єдиноборств

Ігор Чернявський — 14 жовтня, 00:17
УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров вважає, що його підопічні програли надто багато боротьби в матчі проти Чехії.

Про це він розповів у післяматчевому коментарі в ефірі MEGOGO.

"Подякував хлопцям за гру. На жаль, ми знову пропустили зі стандарту, але в другому таймі ми намагалися щось зробити, створювати моменти. Я вважаю, що в нас дуже складна група і Чехія дуже складний суперник. Як я казав перед грою, це дуже фізично сильна команда, проти якої завжди важко грати, особливо якщо ти першим пропускаєш гол.

На жаль, до пропущеного мяча ми втрачали дуже багато підборів, програвали єдиноборства, але потім – так, багато працювали, підбирали дуже багато мячів, особливо у другому таймі", – сказав Ребров.

Матч завершився нічиєю з рахунком 1:1. Збірна України йде на останньому місці у групі з 4 очками в активі. Для того, щоб претендувати на повернення в елітний дивізіон Ліги націй, у листопаді потрібно перемагати Грузію та Албанію та сподіватися, що Чехія не зробить те саме.

Також наставник прокоментував стан Олексія Гуцуляка, який отримав серйозну травму голови на початку матчу.