Олександр Булава — 21 жовтня, 19:58
УПЛ ТБ

Рух поступився Карпатам у львівському дербі в межах 10 туру Української Прем'єр-ліги.

Матч завершився з рахунком 0:1.

Команди активно розпочали зустріч, відповідаючи атакою на атаку. Проте рахунок наприкінці тайму змогли відкрити "зелено-білі". Передачу Дениса Мірошниченка з флангу головою замкнув 20-річний бразильський Жан Педрозу (0:1). Для нього це був дебютний гол за клуб.

Під кінець першого тайму ледь не почалася бійка. Мірошніченко та Климчук зчепилися після боротьби за м'яч, на що відреагували їх партнери. Проте гравців змогли заспокоїти.

Друга половини гри пройшла за атак Руху, проте їм не вистачало влучності у завершальній стадії. Карпати намагалися втримати рахунок та старалися відповідати на контратаках.

Чемпіонат України – УПЛ
10 тур, 21 жовтня

Рух (Львів) – Карпати (Львів) 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 – 43 Педрозу

Напередодні луганська Зоря у домашньому матчі поступилась криворізькому Кривбасу, одеський Чорноморець зіграв внічию з рівненським Вересом, а ЛНЗ у Черкасах здолав Інгулець.