Судаков може стати одноклубником Трубіна

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков потрапив до сфери інтересів Бенфіки, за яку вже виступає його земляк та партнер по збірній України – Анатолій Трубін.
Про це повідомляє Central Benfica.
Судаков входить до шортлиста клубу на заміну Жоау Феліксу, трансфер якого з Челсі не відбувся. Також у списку потенційних новачків "орлів" грек Янніс Константеліас з ПАОКа та чилієць Даріо Осоріо з данського Мідтьюлланда.
Цікаво, що у травні була інформація про те, що звернути увагу на Судакова клубу порадив саме Трубін.
Раніше повідомлялося, що з приводу трансферу Судакова з Шахтарем вже контактував Вест Гем, який готовий заплатити за гравця більше 30 мільйонів євро.
Сам Георгій заявив, що зараз донецький Шахтар готовий вести переговори щодо його можливого трансферу.
У сезоні 2024/25 український півзахисник зіграв 35 матчів за "гірників" у всіх турнірах, в яких забив 13 м'ячів та віддав 6 гольових передач.
