Він його знесе: мексиканський тренер зробив прогноз на бій Канело та Кроуфорда
—
14 серпня 2025, 12:08

Сауль Альварес та Теренс Кроуфорд
ringmagazine.com
Тренер Абель Санчес переконаний, що різниця в антропометрії може бути ключовим фактором у поєдинку Теренса Кроуфорда (41-0, 31 КО) проти Сауля Альвареса (63-2-2, 39 KO).
Про це інформує Boxing News24.
"Теренс – талановитий боксер, але вагові категорії існують не просто так. Якби він провів декілька боїв в цій вазі, щоб підготуватися до Канело. Думаю, що сила та габарити Альвареса позначаться на Кроуфорді в середині бою. Теренс битиметься з великим суперником", – заявив мексиканський тренер.
На думку Санчеса, переможцем у цьому поєдинку буде саме Сауль Альварес:
"Як тільки Канело почне влучати по Кроуфорду, він його знесе. Я не можу повірити в те, що Теренс зможе завдати серйозної шкоди Саулю. Мадрімов показав нам, що Кроуфорд не може нокаутувати одним ударом".
Бій відбудеться 13 вересня у Лас-Вегасі. Пряма трансляція буде доступна на Netflix. Напередодні боксери провели другу битву поглядів. Також стало відомо, що на кону стоятиме спеціальний пояс The Ring.
Нагадаємо, Кроуфорд у серпні дебютував в першій середній вазі. Він у 12-раундовому поєдинку переміг узбекистанського опонента Ісраїла Мадрімова (10-1-1, 7 КО).
Раніше Олександр Усик назвав 37-річного Теренса найкращим боксером світу прямо зараз.