Збірні України поїхали до Іспанії змагатися за путівку на Євролігу-2025

Жіноча та чоловіча збірні України з пляжного футболу вирушили до Іспанії на перший етап Євроліги. Матчі відбудуться в Кадісі з 22 до 25 травня.
Про це повідомляє Асоціація пляжного футболу України.
Склад жіночої збірної України
Голкіперки: Анастасія Терех, Олександра Кулик
Польові: Юлія Костюк, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Ірина Бавзенюк, Олександра Скибіна, Маргарита Юрасова, Руслана Дячук, Ганна Прокопенко, Олександра Кулик, Ольга Квач, Наталія Чендей

22 травня українки зіграють проти іспанок (19:45 за київським часом). А 23 травня поміряються силами з англійками (початок о 17:15).
Жіноча збірна України зустрічалася з англійками в рамках Neom Beach Soccer Cup в Саудівській Аравії наприкінці минулого року. В драматичному поєдинку здолали британок (5:4).
Зазначимо, збірна Іспанії очолює світовий рейтинг збірних, Україна на другій позиції, англійки йдуть в заліку четвертими.
В чоловічій кваліфікації виступить чотири збірних – Україна, Іспанія, Німеччина, Грузія.
Команда вирушила до Іспанії в такому складі:
Голкіпери: Андрій Неруш, Олександр Пославський
Універсали: Олег Зборовський (К), Андрій Борсук, Іван Глуцький, Андрій Потапов, Максим Войток, Олександр Самойленко, Антон Росс, Григорій Комар, Євгеній Мельничук, Олександр Корнійчук (граючий тренер)
- 23.05 | 15:45 | Україна – Німеччина
- 24.05 | 14:30 | Україна – Грузія
- 25.05 | 21:00 | Іспанія – Україна
Нагадаємо, чоловіча збірна в цьому році грала проти збірної Німеччини в рамках товариського турніру в Литві. Матч завершився перемогою "синьо-жовтих" (7:6).
Збірна України також посіла друге місце на представницькому турнірі в Сальвадорі.