Визначились півфіналісти Олімпіади-2024 з баскетболу серед жінок

Руслан Травкін — 8 серпня, 00:59

Сьогодні, 7 серпня, відбулися матчі 1/4 фіналу жіночого баскетбольного турніру Олімпійських ігор-2024.

Відкривала ігровий день зустріч між збірними Сербії та Австралії. Представниці Океанії зробили собі хороший гандикап ще у першій половині, вигравши стартові дві чверті з рахунком 48:32. Сербки нічого не змогли вдіяти, щоб відігратись. Австралія виграла з рахунком 85:67.

Бельгія та Іспанія видали більш конкурентну гру. Лідерка бельгійок Емма Массеман набрала 19 очок і зробила 9 підбирань, що і стало головним фактором успіху — 79:66 на користь збірної Бельгії.

У третьому чвертьфіналі господарки ігор збірна Франції досить легко розібралася з німкенями. Саме з Бельгією француженки і будуть грати в 1/2 фіналу.

А завершали ігровий день збірні США та Нігерії. Впевнену перемогу здобули багаторазові чемпіонки в цьому виді — американки.

Олімпійські ігри-2024, Франція
Баскетбол, жінки
1/4 фіналу, 7 серпня

Сербія — Австралія 67:85 (19:26, 13:22, 16:24, 19:13)

Іспанія — Бельгія 66:79 (26:26, 11:22, 12:19, 17:12)

Німеччина — Франція 71:84 (19:23, 14:22, 16:21, 16:21, 22:18)

Нігерія — США 74:88 (17:26, 16:26, 15:24, 26:12)

Нагадаємо, напередодні на чоловічому турнірі визначилися учасники 1/2 фіналу. За всіма головними подіями 12 дня Олімпійських ігор-2024 зручно спостерігати в текстовій трансляції на Чемпіоні.