Збірна Франції здолала Аргентину, Марокко розгромила США у чвертьфіналі Олімпіади-2024

Микола Дендак , Олександр Булава — 3 серпня, 00:02

Сьогодні, 2 серпня, відбулися чвертьфінальні поєдинки футбольного турніру на Олімпійських іграх 2024.

Марокко стала першим учасником півфіналу, розгромивши США з рахунком 4:0, її суперником стала команда Іспанії, яка обіграла у паралельній грі Японію (3:0).

Також Єгипет у серії післяматчевих пенальті здолав Парагвай. Він у півфінальному матчі зустрінеться з Францією, яка здолала Аргентину (1:0).

Олімпійські ігри 2024, футбол
Чвертьфінал, 2 серпня

Марокко — США 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 29 Рахімі (пен), 2:0 - 63 Ахомаш, 3:0 - 70 Хакімі, 4:0 - 90+1 Ель Мехді

Японія — Іспанія 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - 11 Лопес, 0:2 - 73 Лопес, 0:3 - 86 Руїс

Єгипет — Парагвай 1:1 (0:0), пенальті 5:4

Голи: 0:1 - 71 Гомес, 1:1 - 88 Адел

Франція — Аргентина 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - 5 Матета, 2:0 - 84 Олісе

Нагадаємо, що збірна України не змогла пробитись у плейоф, посівши 3 сходинку в групі B. Її випередили Марокко та Аргентина. На рахунку підопічних Руслана Ротаня перемога над марокканцями, та поразки від аргентинців та Іраку.

Чемпіон проводить текстову онлайн-трансляцію сьомого змагального дня Олімпійських ігор 2024.