Чепурний став володарем Кубку світу зі спортивної гімнастики

Український гімнаст Назар Чепурний виграв загальний залік Кубку світу в опорному стрибку після завоювання бронзової нагороди на останньому етапі в сезоні у хорватському Осієку.
У фіналі змагань в опорному стрибку українець набрав 14,583 бала та посів третє місце. Перемогу в цій дисципліні здобув британський гімнаст Гаррі Гепворт з результатом 14,616 бала, а срібну нагороду виборов представник Вірменії Артур Давтян, який показав результат – 14,583 бала.
Осієк. Кубок світу, опорний стрибок (чоловіки)
🥈 Артур Давтян (Вірменія) – 14,583
Раніше Чепурний здобув дві золоті медалі на перших етапах Кубку світу, показавши найкращі результати в азербайджанському Баку (тоді за два стрибки спортсмен отримав середню оцінку 14,549 бала), а в німецькому Котбусі український гімнаст здобув перемогу в опорному стрибку, заробивши 14,716 балів.