Сини загиблого Діогу Жоти супроводжуватимуть маскотів матчу Ліверпуля проти Вулвергемптона

Сини Діогу Жоти, Дініс і Дуарте, супроводжуватимуть талісманів матчу на честь померлого батька, коли Ліверпуль зіграє з Вулвергемптоном на Енфілді 27-го грудня.
Про це повідомляє The Times.
Цей матч стане першим протистоянням двох клубів Прем'єр-ліги, за які грав Жота, після його смерті. Цей жест має дозволити вболівальникам і футбольній спільноті віддати данину поваги спадщині португальця в обох клубах.
Нагадаємо, 3 липня Діогу Жота загинув у автокатастрофі в Іспанії разом зі своїм рідним братом Андре. Брати їхали вночі, і під час обгону на машині лопнула шина. Їх викинуло на узбіччя, де машина кілька разів перевернулася та загорілася. Футболісти не змогли вибратися з палаючого транспортного засобу.
Після загибелі португальця "мерсисайдці" вивели з обігу 20-й номер, під яким виступав вінгер збірної.
Раніше повідомлялось, що Ліверпуль виплатить сім'ї Жоти усі гроші за два роки контракту, що залишались.
