Бауманн відзначився голом за Манчестер Юнайтед U-18

Олександр Булава — 28 вересня, 14:34
Закері Бауманн
Getty Images

17-річний півзахисник Манчестер Юнайтед Закері Бауманн відзначився голом у матчі проти Блекберна в межах Англійської Прем'єр-ліги U-18 групи Північ.

Хавбек українського походження на 30-й хвилині поєдинку підхопив м'яч перед штрафною суперника та влучно пробив у лівий кут воріт. Для нього – це перший гол у сезоні.

Закері замінили на старті другої половини гри. Станом на 80-ту хвилину рахунок у матчі 8:0.

Нагадаємо, напередодні Бауманн підписав перший професійний контракт з МЮ. 17-річний хавбек народився і виріс у Великій Британії, однак його батьки родом з Коломиї, а бабуся та дідусь гравця наразі проживають у цьому місті.

Раніше з'являлась інформація, що футболіст розпочав процес отримання українського громадянства.