Він нічим не гірший за Куртуа, – тренер Леганеса похвалив Луніна

Андрій Лунін
Getty Images
Головний тренер Леганеса Борха Хіменес похвалив Андрія Луніна та порівняв українського голкіпера із Тібо Куртуа.
Слова фахівця наводить Deporteson.
"Куртуа – один з найкращих воротарів у світі, але й Лунін добре себе проявив, коли заміняв Тібо. Він нічим не гірший. Я вважаю, що це два рівноцінних голкіпери світового рівня, тому травму Куртуа – невелика для них втрата", – сказав Хіменес.
Цікаво, що Леганес став першим клубом Андрія Луніна з серії оренд, в які його відправляв Реал на початку кар'єри в Іспанії. За "Пепінерос" українець зіграв у сезоні-2018/19 7 матчів, в яких пропустив сім м'ячів, тричі зберігши свої ворота у недоторканності.
Зазначимо, що бельгійський воротар не потрапив до заявки "вершкових" на поєдинок з Леганесом в межах 29 туру Ла Ліги через мікротравму.
Зустріч відбудеться сьогодні, 29 березня, о 22:00 за київським часом.
Раніше Анчелотті розповів, чи має шанс Ферлан Менді зіграти в матчі з Арсеналом в Лізі чемпіонів.