Шищенко: Буковина – це вибір не за гроші

Головний тренер Буковини Сергій Шищенко розповів, чому влітку поточного року вибрав чернівецький клуб.
Слова фахівця наводить ТаТоТаке.
"Першою вийшла Олександрія. Я зустрічався з президентом клубу Іваном Кузьменком. А потім вже з’явилась Буковина. Дуже непросте рішення. Важливо, що була моя сім’я поруч і це була проблема Олександрії, бо проблема з житлом. Друге – ми всі розуміли, що багато гравців буде покидати команду. З якою командою входити в сезон? Це теж був фактор, який вплинув на моє рішення.
Я розумів, наскільки Буковина хоче розвиватись і прогресувати, тому що я спілкувався з людьми та президентом клубу. Тому це вибір не за гроші. Це не така сума, як всі думають. Вони кращі, але нема такого, що в два рази більше. Це емоції, тому що в Чернівцях 32 роки не було УПЛ і ти розумієш, що ти це можеш зробити", – заявив Шищенко.
Попереднім місцем роботи самого Шищенка була Оболонь, яку він покинув на початку червня. Київський клуб він очолював з вересня 2024 року.