Манчестер Сіті мінімально переміг, Борнмут Забарного врятувався від поразки в 9 турі АПЛ

Олег Дідух — 26 жовтня, 19:09

У суботу, 26 жовтня відбулися ще чотири матчі в рамках 9 туру АПЛ. Манчестер Сіті мінімально обіграв Саутгемптон завдяки ранньому голу Ерлінга Голанда.

Борнмут і Вулвергемптон у компенсований до другого тайму час врятувалися від поразок у матчах з Астон Віллою та Брайтоном відповідно. Ілля Забарний вийшов у основі Борнмута і провів на полі всі 90 хвилин.

Брентфорд Єгора Ярмолюка також у компенсований час вирвав перемогу в битві з Іпсвічем – 4:3. Сам українець провів весь матч на лаві запасних.

Брентфорд – Іпсвіч – 4:3 (2:2)

Голи: 0:1 – 28 Смодіч, 0:2 – 31 Херст, 1:2 – 44 Вісса, 2:2 – 45+1 Кларк (автогол), 3:2 – 51 Мбемо, 3:3 – 86 Ділеп, 4:3 – 90+6 Мбемо

Манчестер Сіті – Саутгемптон – 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 – 5 Голанд

Сьогодні, 26 жовтня, відбудеться ще один матч 9 туру АПЛ:

19:30 Евертон – Фулгем

Напередодні Ноттінгем Форест на виїзді обіграв Лестер.

Чемпіонат Англії, АПЛ Астон Вілла Борнмут Брайтон Брентфорд Вулвергемптон Евертон Манчестер Сіті Саутгемптон Фулгем Іпсвіч Таун