Борнмут оформив камбек року проти Евертона, Ман Сіті здолав Вест Гем у 3 турі АПЛ

Микола Дендак , Олександр Булава , Андрій Яросименко — 31 серпня, 21:24

Сьогодні, 31 серпня, відбулися матчі третього туру Англійської Прем'єр-ліги сезону-2024/2025.

Арсенал вдома зіграв внічию з Брайтоном (1:1). Лондонці догравали поєдинок у меншості, на старті другої половини гри арбітр за симуляцію показав другу жовту картку Деклану Райсу.

Український оборонець "канонірів" Олександр Зінченко вийшов на поле на 80-й хвилині. Для нього це був другий поєдинок у поточному чемпіонаті.

Матч між Борнмутом Іллі Забарного та Евертоном Віталія Миколенка став головною сенсацією вечора. "Іриски" до 86 хвилини вели з рахунком 2:0, проте пропустили 3 м'ячі у свої ворота за 10 хвилин, та поступилися, продовживши серію поразок. Забарний та Миколенко провели весь матч на полі, результативними діями не відзначились.

Астон Вілла — Лестер 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 28 Онана, 2:0 - 63 Дуран, 2:1 - 73 Буонанотте.

Борнмут — Евертон 3:2 (0:0)

Голи: 1:0 - 50 Кін, 2:0 - 57 Калверт-Льюїн, 2:1 - 87 Семеніо, 2:2 - 90+2 Кук, 3:2 - 90+6 Сіністерра.

Ноттінгем — Вулвергемптон 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 - 10 Вуд, 1:1 - 12 Бельгард.

Іпсвіч — Фулгем 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 - 15 Ділеп, 1:1 - 32 Траоре.

Вест Гем — Манчестер Сіті 1:3 (1:2)

Голи: 0:1 - 10 Голанд, 1:1 -19 Діаш (а.г.), 1:2 - 30 Голанд, 1:3 - 84 Голанд

Нагадаємо, минулого туру Арсенал на виїзді дотис Астон Віллу. Евертон нічого не зміг вдіяти з Тоттенгемом, а Борнмут вдома розписав мирову у грі з Ньюкаслом.

Чемпіонат Англії, АПЛ Арсенал (Лондон) Астон Вілла Борнмут Брайтон Брентфорд Вест Гем Вулвергемптон Евертон Лестер Сіті Манчестер Сіті Саутгемпот Фулгем Ноттінгем Форест Іпсвіч Таун