Беллінгем: Нам довелося трохи постраждати

Владислав Уткін — 17 червня, 09:10

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем поділився враженнями від поєдинку проти Сербії у першому турі Євро-2024.

Слова зіркового хавбека цитує УЄФА.

"Це була хороша гра. Сербія була хорошою, міцною, сильною командою. Було важливо, щоб ми добре підготувалися, і ми це зробили. Команда все зробила правильно, і ми знали свої ролі. Ми дотримуємося наших власних стандартів і граємо з опонентом, який стоїть перед нами. У таборі позитивний настрій – рухаємося вперед, до наступного матчу.

Перший тайм показує, чому ми можемо забивати голи будь-якій команді, а другий тайм показує, що ми завжди можемо зберегти ворота "сухими". Нам довелося трохи постраждати, але ми не пропустили, а коли ви це робите, вам потрібно забити лише один гол, щоб виграти гру. Загалом, ми будемо задоволені цим виступом", — сказав Беллінгем.

Нагадаємо, Англія переграла Сербію з рахунком 1:0, а Беллінгем став найкращим гравцем, забивши єдиний гол у поєдинку.

Євро-2024 проходить із 14 червня до 14 липня у Німеччині. Окрім англійців та сербів до Групи C також потрапила Данія та Словенія, які свій матч зіграли внічию.

У другому турі словенці зіграють із Сербією, а Данія — з Англією. Матчі відбудуться 20 червня.

збірна Англії з футболу Збірна Сербії з футболу Євро-2024 з футболу Джуд Беллінгем