Динамо вдруге принизило Партизан — цього разу в його пустому логові

Ігор Чернявський — 31 липня, 22:52

Динамо на класі перемогло Партизан у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Матч завершився з рахунком 3:0. Загальний рахунок двоматчевого протистояння — 9:2 на користь киян.

У першому таймі Андрій Ярмоленко скористався жахливою помилкою захисників сербської команди, після чого холоднокровно реалізував вихід сам-на-сам.

По перерві Партизан міг зрівнювати рахунок — Динамо врятувала штанга. А за кілька хвилин після того стався найбільш неприємний епізод матчу, коли серйозної травми зазнав Максим Дячук.

В середині другого тайму "біло-синім" вдалося подвоїти перевагу. Владислав Ванат втік на вільний простір та заробив на собі пенальті, після чого сам же реалізував його. На 85-й хвилині Назар Волошин міг оформлювати розгром, але з кількох метрів він поцілив у поперечку.

І все ж розгрому судилося бути. Вже в компенсований час Олександр Караваєв замкнув простріл на дальню стійку від Владислава Дубінчака.