Українська правда

Добре обороняються та вибігають у контратаки: Буяльський – про Хамрун Спартанс

Олександр Булава — 22 липня 2025, 01:03
Добре обороняються та вибігають у контратаки: Буяльський – про Хамрун Спартанс
Віталій Буяльський
ФК Динамо

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський вважає, що команда підійшла у максимальній готовності до матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти мальтійського Хамрун Спартанс.

Цитує гравця пресслужба клубу.

"Ми провели дуже хороший збір. Спочатку в Києві, а потім в Австрії. На мою думку, ми підготувалися на всі 100%. Проте, наша проблема у тому, що у нас ще не було офіційних матчів тому робитимемо те саме, що робили на зборах. У фізичному й тактичному планах, думаю, ми значно додали та стали набагато кращими, ніж минулого року", – сказав він.

Також капітан "біло-синіх" оцінив суперника у кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Тренерський штаб надав нам повну інформацію. Ми розбирали їхній матч, також перед грою на теоретичному занятті наставники детально розкажуть, як ми будем діяти в обороні та атаці.

Знаємо, що наш суперник дуже добре обороняється та вибігає у контратаки. Тож намагатимемося під час матчу якнайменше дозволяти йому це робити", – розповів Буяльський.

Напередодні Олександр Шовковський повідомив, що у першому матчі кваліфікації "біло-синім" не допоможуть півзахисник Валентин Рубчинський і вінгер Анхель Торрес.

Зустріч між Динамо та Хамрун Спартанс відбудеться 22 липня в Мальті. Стартовий свисток пролунає о 20:00 за київським часом. Чемпіон проведе онлайн-трансляцію зустрічі. Матч-відповідь пройде за тиждень, 29 липня.

Якщо підопічні Шовковського пройдуть мальтійський Хамрун, то в третьому етапі кваліфікації зіграють проти переможця пари Пафос (Кіпр) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль).

Віталій Буяльський Динамо Київ Ліга чемпіонів Хамрун Спартанс
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік