Українська правда

Не буде змінювати тактику: Чухаджян про бій Усик – Ф'юрі

Олександр Булава — 14 грудня 2024, 15:48
Не буде змінювати тактику: Чухаджян про бій Усик – Ф'юрі
Getty Images

Український боксер Карен Чухаджян вважає, що чемпіон WBC, WBA, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик не буде змінювати свою тактику в поєдинку-реванші проти Тайсона Ф’юрі.

Про це він розповів у коментарі XSPORT.

"Я очікую конкурентний поєдинок, але вважаю, що перемогу забере Олександр Усик.

Я думаю, Ф'юрі буде кращим в цьому поєдинку, йому просто треба перестати дуркувати і більш серйозно ставитися до справи – і він зможе показати хороший бій.

Я не думаю, що Усик буде сильно змінювати свою тактику, скоріше за все, він просто зробить роботу над помилками і буде робити все те, що й у першому поєдинку, тільки вдвічі більше", – сказав Чухаджян.

Нагадаємо, що реванш між українцем та "Циганським королем" відбудеться 21 грудня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Перший поєдинок завершився перемогою Олександра роздільним рішенням суддів. Напередодні став відомий гонорар реваншу.

Зазначимо, що Усик вже завершив свій тренувальний збір та прибув до Саудівської Аравії.

Олександр Усик Тайсон Ф'юрі Карен Чухаджян