Навіть на вершині гори в Гімалаях: Браун впевнено назвав переможця бою Ф'юрі – Джошуа

Спенсер Браун поділився думками про місце проведення бою Тайсона Ф'юрі (36-2-1, 25 КО) з Ентоні Джошуа (30-4, 27 KO).
Його слова передає Seconds Out.
Менеджер "Циганського короля" заявив, що всі сторони хочуть провести британське дербі в Англії, звинувативши Едді Гірна у брехні. При цьому він переконаний, що Ф'юрі в будь-якому випадку здолає Ей Джея.
"Це питання на мільйон доларів. Мені сьогодні багато хто дзвонив і говорив, що Едді давав інтерв'ю, в яких стверджував, що тільки вони хочуть провести бій в Англії. Яка ж це нісенітниця. Тож якщо ти мене чуєш, Едді, це маячня. Ми також хочемо провести поєдинок в Англії, це очевидно.
Спочатку ми домовилися про проведення бою у Великій Британії. Тепер усі говорять про Нью-Йорк. Якщо битву доведеться проводити в Нью-Йорку, то нас це не хвилює. Ми поїдемо в туди. Навіть, якщо бій буде на вершині гори в Гімалаях, Тайсон все одно переможе Ентоні Джошуа", – сказав Браун.
Зазначимо, що поки не було оголошено дату та місце проведення битви між зірковими супертяжами. Проте інсайдер Кріс Меннікс назвав найбільш ймовірний варіант.
Олександр Усик вже зробив свій прогноз на британську дуель. Він вважає, що вона завершиться нокаутом.