Барселона та Анадолу Ефес врятувалися від вильоту з плейоф Євроліги

У п'ятницю, 2 травня, заплановане проведення двох матчів першого раунду плейоф Євроліги.
У першому поєдинку вечора зійшлися Анадолу Ефес та Панатінаїкос, який сподівався здобути перемогу та закрити серію.
Але турецький виявився проти такого розвитку подій. Команди постійно відбирали лідерство один в одного, що призвело до клатчу, де господарі майданчика вирвали перемогу. На фанатів очікує фінальний, п'ятий поєдинок, який визначить учасник Фіналу чотирьох.
В іншому протистоянні зійшлися Барселона та Монако, де також міг визначитися той, хто пройде далі.
І, як у випадку з попереднім матчем, результат цього поєдинку призвів до продовження серії.
Команди обмінялися перемогами з великим відривом у першим двох чвертях, після чого каталонці, які не хотіли закінчувати сезон поразкою на власному паркеті, вирвали перемогу 79:72, чим перевели серію в п'ятий матч.
Євроліга – плейоф
Перший раунд, четвертий матч, 2 травня
Анадолу Ефес – Панатінаїкос 85:82 (21:18, 17:15, 22:26, 25:23) – рахунок у серії 2-2
Барселона – Монако 79:72 (23:14, 12:24, 23:20, 21:14) – рахунок у серії 2-2
Раніше визначилися перші дві команди, які зіграють у Фіналі чотирьох: Фенербахче виграв усі матчі серії проти Парижа, у той час, як Олімпіакос вибив Реал.
Нагадаємо, що головний тренер Сан-Антоніо Сперс Грегг Попович був змушений завершити кар'єру.