Норріс показав найкращий час, Ферстаппен стартуватиме другим: результати кваліфікації Гран-прі

Руслан Травкін — 20 жовтня, 02:13
Ландо Норріс

Відбулася кваліфікація у межах Гран-прі Формули-1 у США. Найкращий час показав пілот Макларен Ландо Норріс . Його результат: 1:32.330.

Друге місце посів Макс Ферстаппен із команди Ред Булл, який показав час 1:32.361. Пілот Феррарі Карлос Сайнс із часом 1.32.652 став третім.

Варто зазначити, що Ферстаппен мав найкращий результат у першій та другій сесії.

В останню хвилину кваліфікації Ландо Норріс та Макс Ферстаппен боролися за поул, але через аварію Джорджа Рассела був піднятий жовтий прапор, тому останнє коло не пішло у залік пілотам.

10. Серхіо Перес (Ред Булл)

Нагадаємо, що спринт Гран-прі США виграв Ферстаппен. Норріс фінішував лише третім. Між ними вклинився представник Феррарі Карлос Сайнс.

Головна гонка цього вікенду запланована 20 жовтня, початок – о 22:00 за київським часом.

Напередодні пілот Макларена Ландо Норріс впевнено виграв 18 етап Формули-1 – Гран-прі Сінгапуру. Ця перемога стала для британця третьою в кар'єрі.

Фернандо Алонсо Астон Мартін Гаслі Гран-прі США Макларен Мерседес Макс Ферстаппен Формула 1 Серхіо Перес Шарль Леклер Ландо Норріс Джордж Рассел Карлос Сайнс Кевін Магнуссен Ред Булл