Мудрик пробив паралельно воротам із вигідної позиції: відео курйозного промаху українця в матчі АПЛ

Черговий невдалий матч для українця та його команди
21.08.2023 14:54 Андрій Дунець 3990 0

Михайло Мудрик став героєм курйозного епізоду під завісу матчу 2-го туру Англійської Прем'єр-ліги між Вест Гемом та Челсі.

Українець вийшов на заміну зі стартом другого тайму, але не допоміг "синім" перемогти — поразка 1:3, при тому, що підопічні Маурісіо Почеттіно грали в більшості з 67-ї хвилини.

А оцей епізод з відверто невдалим ударом Мудрика по воротах після навісу Рахіма Стерлінга став приводом для глузувань у соцмережах.