Костюк розплакалась після перемоги над 8-ю ракеткою світу на Вімблдоні: емоційне відео останнього розіграшу в матчі

Це перша звитяга для Марти над суперницею із чільної десятки світового рейтингу
05.07.2023 18:52 Андрій Дунець 2947 1

Українка Марта Костюк (36) подолала перше коло Вімблдона-2023, обігравши грекиню Марію Саккарі (8) з рахунком 0:6, 7:5, 6:2.

Матч двічі переривався через дощ та тривав 1 годину 57 хвилин. А останній розіграш поєдинку яскраво засвідчує, наскільки важкою та важливою є ця перемога для 21-річної тенісистки.

Це перша звитяга для Марти над суперницею із чільної десятки світового рейтингу. Та ще й оформлена у стилі камбеку, тобто після поразки в першому сеті.

Відео фінального раллі

Нагадаємо, матчі середи за участю ще двох українок - Еліни Світоліної та Лесі Цуренко - перенесли на 6 липня через ущільнений розклад у зв'язку з дощем у Лондоні.

У другому колі Костюк зіграє проти переможниці пари Елісон Ріск (141, США) - Паула Бадоса (35, Іспанія).

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua