Молчанов та Ідальго поступилися в чвертьфіналі парного турніру в Австрії

— 9 травня, 16:46

Український тенісист Денис Молчанов разом з еквадорцем Дієго Ідальго зазнали поразки в матчі чвертьфіналу парного розряду на Челленджері в Маутхаузені (Австрія).

Українсько-еквадорська пара програла американцям Раяну Сеггерману та Патріку Трхаку. Зустріч тривала 1 годину 11 хвилин і завершилася з рахунком 7(4):6, 6:2.

Молчанов та Ідальго жодного разу не подали навиліт та допустили 3 подвійні помилки.

Challenger — Danube Upper Austria Open

Маутхаузен, Австрія

Призовий фонд — €120,950

Ґрунт, парний розряд

1/4 фіналу, 9 травня

Раян Сеггерман / Патрік Трхак (США) — Денис Молчанов / Дієго Ідальго (Україна/Еквадор) 7:6(4), 6:2

Напередодні Молчанов та Ідальго вийшли до чвертьфіналу через технічну перемогу.

Раніше українка Леся Цуренко перемогла у складному матчі та вийшла у друге коло турніру в Римі. Інша українська тенісистка Катерина Байндль перемогла росіянку Марину Мельникову в першому раунді турніру в Празі.