Три українські тенісистки претендують на перемогу в номінації "Найкращий удар 2025 року"

Три перші ракетки України: Еліна Світоліна, Марта Костюк і Даяна Ястремська можуть стати авторками найкращого удару жіночого Туру за 2025 рік.
Про це повідомляє WTA.
Вболівальникам пропонують вибрати з десяти лауреаток кожного місяця найкращий удар усього сезону.
У березні визнання здобула Марта Костюк за ейс у вигляді подачі з руки на матч-пойнті в поєдинку третього кола турніру в Маямі проти росіянки Анни Блінкової.
Наступного місяця найкращим визнали форхенд Еліни Світоліної у фіналі тріумфального для українки змагання в Руані з сербкою Ольгою Данилович.
Лауреаткою липня стала Даяна Ястремська за удар у матчі проти німкені Юле Німаєр у першому колі турніру в Гамбурзі.
Для того, щоб проголосувати за когось із українок, необхідно написати в коментарях до цієї публікації одну з наступних літер:
- С – за Марту Костюк
- D – за Еліну Світоліну
- G – за Даяну Ястремську
Нагадаємо, що всі троє українські тенісистки вже закінчили сезон, а Даяна Ястремська відпочиває на Балі.
