Пешич: Нинішня команда США – найкраща збірна в історії баскетболу

Руслан Травкін — 8 серпня, 10:30

Наставник збірної Сербії Светіслав Пешич похвалив збірну США напередодні очного матчу в рамках 1/2 фіналу Олімпійських ігор-2024.

Його слова наводить сайт Basket News.

"Ми зіграємо проти виняткової команди, найкращої в історії збірної з баскетболу, як мені здається. Американці більше не мають лише виняткових індивідуальних якостей, вони виросли як команда. Ми поважаємо це, але ми також поважаємо себе. І ми не боїмося. Ми хочемо показати гарну гру.

Зараз ми не маємо права загрожувати будь-кому, ми знаємо, проти кого граємо. Той факт, що ми увійшли до четвірки найкращих команд, сам по собі є величезним успіхом. Але ми сказали, що приїхали сюди, щоб здобути олімпійські медалі. Завтра, звичайно, перший шанс, і ми не хочемо його просто так упустити", — сказав він.

Сербія минулого року зуміла стати віце-чемпіонами світу. Варто зазначити, що останні 4 баскетбольні турніри на Олімпіаді вигравала збірна США.

За всіма головними подіями 13 дня Олімпійських ігор-2024 зручно спостерігати в текстовій трансляції на Чемпіоні.