Як Україна програла Японії в голбол у фіналі Паралімпіади-2024

IBSA Goalball

Сьогодні, 5 вересня, на Паралімпійських іграх 2024 відбудеться фінал чоловічого турніру з голболу, в якому зіграють збірні України та Японії.

Поєдинок пройде у французькому Парижі та розпочнеться о 20:30 за Києвом. Чемпіон проведе текстовий онлайн матчу.

Нагадаємо, в півфіналі українці здобули сенсаційну перемогу над чемпіонами Ігор у Токіо-2020 — командою Бразилії (6:4).

21:30. 🥎 Японія забиває золотий гол! Україна здобуває срібло!

2'
21:29. Перша хвилина овертайму позаду. Обидві команди добре захищаються.

3'
21:27. Овертайм розпочався! Він триватиме три хвилини!

21:24. Другий тайм завершився! На нас чекає овертайм!

21:23. ⌛️ Таймаут завершився!

1'
21:23. Україна бере таймаут у відповідь за 7 секунд до кінця другого періоду! Цього часу вистачить лише на один наш кидок!!!

1'
21:22. ⌛️ Таймаут завершився!

1'
21:22. Японія бере таймаут за 28 секунд до кінця другого тайму!

1'
21:21. Остання хвилина розпочинається!!!

2'
21:21. 🧤 Олександр Топорков робить сейв!

2'
21:20. Серія замін від Японії. Сподіваємось, вони їм не допоможуть.

2'
21:19. ⌛️ Таймаут завершився!

2'
21:18. Японія бере таймаут за 105 секунд до кінця другого тайму!

2'
21:17. 🥎 ГОООООЛЛЛЛ!!!! СТРЕЛЬЧИК ЗАБИВАЄ!!!!! ДУБЛЬ!!! 3:3!!!

3'
21:06. Україна бере ще один таймаут!

3'
21:15. Лише три хвилини залишається. Потрібно зрівнювати!

4'
21:13. 🧤 Шикарний сейв Олійника!

5'
21:11. Поки не вдається жодній з команд провести вдалу атаку.

6'
21:09. Заміна в українців! Антон Стрельчик повертається на майданчик!

7'
21:08. ⌛️ Таймаут завершився!

8'
21:06. Україна бере таймаут!

9'
20:04. 🥎 Японія закидає і виходить вперед! 2:3!

10'
21:02. 🧤 Добре захищабться обидві команди.

11'
20:59. 🥅 Дуже небезпечно щойно було! Ледь не забила втретє Японія, але пощастило, м'яч пройшов поруч зі стійкою.

12'
20:57. Другий тайм розпочинається!

20:53. ⏸ Перший тайм завершено з рахунком 2:2! На нас чекає трихвилинна перерва перед другою 12-хвилинкою!

2'
20:51. 🧤 Олійник робить сейв!

4'
20:47. 🥎 ГООООЛЛ!!! Олійник реалізовує пенальті та зрівнює рахунок!!!

4'
20:47. 🥅 Пенальті у ворота Японії! Василь Олійник готується виконувати!

5'

20:46. ⌛️ Таймаут завершився.

5'
20:44. ⏸ Японці беруть таймаут.

7'
20:41. 🧤 Василь Олійник рятує команду від голу!

8'
20:40. 🥎 Антон Стрельчик забиває!!! 1:2!!!

9'
20:38. 🧤 Антон Стрельчик робить два сейви поспіль!

10'
20:36. 🥎 Японія забиває вдруге. 0:2.

11'
20:34. 🥎 Японія відкриває рахунок. Поступаємось 0:1 поки.

12'
20:31. Матч розпочався! На нас чекають два тайми, по 12 хвилин чистого часу кожний!

20:30. Все готово до початку матчу.

Паралімпіада-2024 текстова трансляція Паралімпійські ігри-2024 Україна на Паралімпіаді-2024 Голбол