Рейнджерс в овертаймі дотиснув Кароліну, Даллас переміг Колорадо: результати матчів плей-оф НХЛ

— 10 травня, 08:47

У ніч на 10 травня в Національній хокейній лізі (НХЛ) відбулося два матчі другого раунду плей-оф.

Рейнджерс в овертаймі дотиснув Кароліну і зробив рахунок у серії 3:0. Найкращим гравцем матчу став нападник Рейнджерс Алексіс Лафреньєр, який зробив 1 асист і закинув 1 шайбу.

В іншому поєдинку Даллас переміг Колорадо, пропустивши 3 шайби в останньому періоді, і зрівняв рахунок серії. Варто відзначити нападника переможців Роопе Хінца, який одного разу відзначився результативним кидком і зробив 3 асисти.