Ворскла переграла Оболонь у 29 турі УПЛ

Олександр Булава — 19 травня, 18:40

Полтавська Ворскла вдома обіграла київську Оболонь у 29 турі чемпіонату України.

Матч завершився з рахунком 3:1.

Господарі відкрили рахунок у грі завдяки голу Ібрагіма Кане на 38-й хвилині (1:0). Одразу за 5 хвилин перевагу полтавців подвоїв Ілля Крупський (2:0).

Ворскла довела рахунок до розгромного в другому таймі, коли відзначився Микола Ковталюк (3:0).

Кияни змогли відповісти на 66-й хвилині голом Данила Карася (3:1).

Ворскла завдяки перемозі набрала 33 очка та посідає восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату. Оболонь залишилась на 13-1 позиції (зона перехідних матчів) з 26 балами в активі.

Чемпіонат України — УПЛ

29 тур, 19 травня

Ворскла (Полтава) — Оболонь 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 - 38 Кане, 2:0 - 43 Крупський, 3:0 - 60 Ковталюк, 3:1 - 66 Карась

Ворскла: Ісенко, Крупський, Пердута, Павлюк, Бацула, Скляр (Толі, 74), Сіссоко (Хрипчук, 34), Кане, Степанюк (Мякушко, 87), Глущенко (Челядін, 86), Ковталюк (Феліпе, 74). Тренер – Сергій Долганський

Оболонь: Кичак, Грисьо, Карась, Дубко, Осман, Чернов (Груша, 58), Косовський (Нагієв, 76), Черненко (Мороз, 58), Мединський (Вишневський, 76), Краснопір, Тарануха (Суханов, 46). Тренер – Валерій Іващенко.

Попередження: Сіссоко, Ковталюк, Глущенко, Степанюк — Осман, Кичак.

Огляд матчу

У наступному турі полтавці зіграють проти ЛНЗ, Оболонь натомість прийме Олександрію. Ігри відбудуться 25 травня.

Напередодні відбувся матч срібного та бронзового призерів УПЛ, у якому Динамо з рахунком 3:1 обіграло Кривбас.