Вест Гем узгодив трансфер ексвінгера Шахтаря

Вест Гем, який у сезоні-2026/27 виступатиме у Чемпіоншипі, завершує трансфер вінгера Тоттенгема Манора Соломона.
Про це повідомляє інсайдер Фабріціо Романо.
Клуби узгодили перехід 27-річного ізраїльського футболіста. Сума трансферу становитиме 5 мільйонів фунтів фіксованої виплати, а ще 2 мільйони фунтів Тоттенгем зможе отримати у вигляді бонусів.
На неділю, 9 серпня запланований медогляд гравця. Після цього Соломон підпише з молотобійцями трирічний контракт із можливістю продовження терміну дії до червня 2030 року.
Соломон перейшов у Тоттенгем влітку 2023 року, проте провів за лондонський клуб лише 6 офіційних матчів у сезоні-2023/24. Після цього відправлявся в оренди в Лідс, Вільярреал і Фіорентину.
Контракт 27-річного гравця збірної Ізраїлю діє до літа 2028 року, трансферна вартість вінгера оцінюється в 8 мільйонів євро. Українським любителям футболу Соломон відомий за виступами за донецький Шахтар у 2018 – 2022 роках.
Напередодні повідомлялося про інтерес Тоттенгема до Віктора Осімхена.