Українська правда

Сікан забив за Трабзонспор та допоміг своїй команді вийти у наступний раунд Кубку Туреччини

Олексій Мурзак — 3 грудня 2025, 22:31
Сікан забив за Трабзонспор та допоміг своїй команді вийти у наступний раунд Кубку Туреччини
Данило Сікан
ФК Трабзонспор

Український форвард Трабзонспора Данило Сікан відзначився голом у матчі проти проти Ванспора в межах Кубку Туреччини сезону-2025/26.

Він вийшов у старті та забив на 65-й хвилині, а за 6 хвилин до завершення основного часу автоголом відзначився Чавушоглу. У підсумку команда українця перемогла з рахунком 2:0.

Для нападника цей гол став другим в 11 матчах поточного сезону.

Раніше повідомлялося, що форвард не входить у плани головного тренера Трабзонспора.

Також була інформація, що Сіканом цікавиться Гамбург, а також його нібито не проти орендувати Шахтар.

Сікан приєднався до Трабзонспора в січні цього року, перейшовши з Шахтаря за 6 мільйонів євро. Втім, закріпитися у стартовому складі йому не вдалося – українець переважно виходив на заміну.

Трабзонспор Данило Сікан
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік