Шапаренко та Малиновський провели ювілейні матчі за збірну України

Товариський матч України проти Албанії (1:0) став ювілейним для Миколи Шапаренка та Руслана Малиновського.
Півзахисник Динамо зіграв свій 50-й матч за збірну України. 27-річний хавбек відіграв 82 хвилини у поєдинку з албанцями та був замінений на Георгія Судакова.
Дебют Шапаренка за "синьо-жовтих" відбувся 31 травня 2018 року в товариському матчі проти Марокко (0:0). У 50 зіграних матчах Шапаренко забив 2 голи та віддав три асисти.
Динамівець брав участь у двох чемпіонатах Європи: 2020 та 2024. До речі, на Євро-2024 Микола відзначився голом у ворота Словаччини (2:1).
Для Руслана Малиновського гра проти Албанії стала 70-ю у синьо-жовтій футболці. Півзахисник Дженоа посідає 15-те місце в історичному рейтингу гвардійців України.
Символічно, що Малиновський досяг ювілейної позначки в день свого дебюту за збірну. 31 березня 2015 року Руслан зіграв перший матч проти Латвії (1:1).
На рахунку 32-річного півзахисника 10 голів та 9 асистів за головну команду країни.
Раніше повідомлялося, що Дженоа розпочала переговори з Малиновським щодо продовження контракту.