Брайтон переміг Тоттенгем, Астон Вілла та МЮ голів не забивали: результати 7 туру АПЛ

Руслан Травкін , Ігор Чернявський — 6 жовтня, 21:35

Сьогодні, 6 жовтня, в Англійській Прем’єр-лізі проходять три матчі 7 туру.

Астон Вілла та Манчестер Юнайтед розписали нульову нічию, а Челсі не зміг дотиснути Ноттінгем Форест. З 78-ї хвилину команда Енцо Марески грала в більшості, але не змогла реалізувати кількісну перевагу. Михайло Мудрик вийшов на поле на початку компенсованого часу.

У заключному матчі дня Брайтон переміг Тоттенгем. "Шпори" чудово провели перший тайм, що дозволило піти на перерву з гандикапом у два голи. У другій половині "чайки" проявили характер і здобули перемогу.

Брайтон – Тоттенгем 3:2 (0:2)

Голи: 0:1 – Джонсон (23), 0:2 – Меддісон (37), 1:2 – Мінте (48), 2:2 – Рююте (58), 3:2 – Велбек (66)

Нагадаємо, напередодні Брентфорд влаштував шоу в матчі з Вулвергемптоном, Ман Сіті не без проблем переміг Фулгем, а Евертон втримав нульову нічию з Ньюкаслом. Усі результати попереднього ігрового дня – за цим посиланням.

Чемпіонат Англії, АПЛ Астон Вілла Брайтон Манчестер Юнайтед Тоттенгем Челсі Ноттінгем Форест