Ліверпуль переміг Брентфорд, Челсі влаштував перестрілку з Вулвз: результати 2 туру АПЛ

Ігор Чернявський — 25 серпня, 20:25
Getty Images

Сьогодні, 25 серпня, в Англійській Прем’єр-лізі були зіграні 3 матчі.

Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, у яскравому поєдинку з 8 голами здолав Вулвергемптон, а Борнмут Іллі Забарного не втримав перемогу над Ньюкаслом.

Чемпіонат Англії — АПЛ
2 тур, 25 серпня

Вулвергемптон — Челсі 2:6 (2:2)

Голи: 0:1 — Джексон 2, 1:1 — Кунья 27, 1:2 — Палмер 45, 2:2 — Ларсен 45+6, 2:3 — Мадуеке 49, 2:4 — Мадуеке 58, 2:5 — Мадуеке 63, 2:6 — Фелікс 80

Михайло Мудрик провів на полі увесь перший тайм, гольовими діями не відзначався. По перерві його замінив Педру Нету. Зазначимо, що окрім забитого голу, Коул Палмер оформив ще й три асисти — всі три на Нонні Мадуеке.

Борнмут — Ньюкасл 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 — Таверньє 37, 1:1 — Гордон 76

Ілля Забарний відіграв повний матч. Статистичні портали поставили йому оцінку 7.0.

Ліверпуль — Брентфорд 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 — Діас 13, 2:0 — Салах 70

Єгор Ярмолюк увесь поєдинок провів на лаві запасних.

Нагадаємо, напередодні Тоттенгем знищив Евертон, Арсенал на виїзді переміг Астон Віллу, а Манчестер Юнайтед поступився Брайтону. З усіма результатами вчорашнього ігрового дня можна ознайомитися за цим посиланням.

Чемпіонат Англії, АПЛ Борнмут Брентфорд Вулвергемптон Ліверпуль Ньюкасл Юнайтед Челсі