Арсенал із Зінченком переграв Вулвергемптон, Ліверпуль з голами Салаха та Жоти здолав Іпсвіч: результати 1 туру АПЛ

Олександр Булава — 17 серпня, 21:48
Діогу Жота, Луїс Діас, Мохамед Салах
Gettu images

Сьогодні, 17 серпня, відбулися матчі першого туру Англійської Прем'єр-ліги сезону-2024/2025.

Ліверпуль на виїзді обіграв Іпсвіч завдяки голам Діогу Жоти та Мохамеда Салаха. Зазначимо, що для єгиптянина цей гол став дев'ятим у стартових турах чемпіонату Англії.

Арсенал з голами Кая Гаверца та Бакаї Сака вдома розібрався з Вулвергемптоном. Український оборонець "канонірів" Олександр Зінченко розпочав поєдинок у стартовому складі та був замінений на 69-й хвилині.

Віталій Миколенко відіграв увесь матч проти Брайтона, в якому "іриски" поступились з рахунком 0:3. Ще один український оборонець Борнмута Ілля Забарний також зіграв усі 90 хвилин зустрічі з Ноттінгемом (1:1).

Голи: 0:1 — 4 Онана, 1:1 — 37 Пакета, 1:2 — 79 Дуран

Нагадаємо, напередодні Манчестер Юнайтед вирвав перемогу у Фулгема в матчі-відкритті сезону АПЛ, автором єдиного забитого м'яча є новачок манкуніанців Джошуа Зіркзе.