Вільярреал впевнено переміг Лас-Пальмас у 8 турі Ла Ліги

Володимир Кук — 1 жовтня, 00:00

Сьогодні, 30 вересня, відбувся матч 8 туру іспанської Ла Ліги. Вільярреал у домашньому матчі впевнено переміг Лас-Пальмас.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

У першій половині зустрічі господарі пасивно почали гру, але завдяки шикарному дальньому удару від Ніколя Пепе, Вільярреал вийшов вперед. Це його перший гол у сезоні.

Другий тайм розпочався з домінації гостей, які зрівняли рахунок вже на 47 хвилині матчу. Вільярреал мав спробу одразу ж знову вийти вперед, але Алекс Баена не реалізував пенальті. Під кінець зустрічі господарі все ж таки дотиснули гостей та завдяки голам Тьєрно Баррі і Баена поставили крапку у зустрічі.

Чемпіонат Іспанії – Ла Ліга
8 тур, 30 вересня

Вільярреал – Лас-Пальмас 3:1 (1:0)

Голи: 1:0 – 45 Пепе, 1:1 – 47 Сілфа, 2:1 – 85 Баррі, 3:1 – 90+7 Баена

Нагадаємо, напередодні Жирона Віктора Циганкова втратила перемогу над Сельтою (1:1). Циганков відіграв увесь матч та отримав одну з найкращих оцінок у зустрічі.