Без Довбика та Дібали все зламалося: реакція соцмереж на матч Рома – Атлетик

Getty Images

У четвер, 26 вересня, Рома зіграла внічию з Атлетиком (1:1) у межах першого туру основного етапу Ліги Європи.

Фанатів римського клубу "розривало" у соцмережах через те, що їхня улюблена команда примудрилася втратити перемогу у кінцівці зустрічі, хоча 85 хвилин грала майже ідеально.

Вболівальники вважають, що справа у невдалих замінах тренера Івана Юрича, який на старті другої половини гри посадив на лаву запасних лідера Пауло Дібалу, а на 81-й хвилині і Артема Довбика.

Не дивлячись на це, фани визнають той факт, що українська гольова машина нарешті "завелась". У соцмережах відзначають те, як форвард вміло підбирає позицію на полі, грає на другому поверсі та може повчити своїм навичкам навіть Душана Влаховича з Ювентуса.

Зазначимо, Довбик перейшов у Рому цього літа за 30,5 млн євро, підписавши контракт до липня 2029 року.

У нинішній кампанії на рахунку 27-річного українця три голи у шести матчах за римлян в усіх турнірах.