Новачок Серії А відпустив тренера, який працював у Шахтарі
—
20 червня 2026, 13:14

Паоло Б'янко
ФК Монца
Паоло Б'янко покинув посаду головного тренера Монци.
Про це повідомляє пресслужба італійського клубу.
Контракт був розірваний за обопільною згодою сторін. Б'янко очолював Монцу з літа 2025 року та зумів повернути команду в Серію А, де з командою буде працювати вже інший наставник, найімовірніше – Іван Юрич.
У свою чергу, Б'янко, найімовірніше, очолить Пізу, яка, навпаки, вилетіла з Серії А за підсумками сезону.
Зазначимо, що в 2021-2022 роках Б'янко входив у тренерський штаб Роберто Де Дзербі у донецькому Шахтарі. Самостійно 48-річний фахівець очолював Сіракузу, Леонціо, Модену та Фрозіноне. Також він асистував Де Дзербі у Сассуоло та входив у тренерський штаб Ювентуса в 2022-2023 роках.