Дивився на матчі Динамо в дитинстві: нігерійський новачок киян – про те, чому обрав український клуб

20-річний нігерійський вінгер київського Динамо Огундана Шола розповів, що погодився на пропозицію "біло-синіх", оскільки дивився матчі цієї команди в Лізі чемпіонів ще коли був дитиною.
Його слова передає пресслужба клубу.
"Коли я ще був дуже маленьким, я спостерігав за матчами Ліги чемпіонів. Пам'ятаю, Динамо грало проти Арсенала. Тоді я подумав, що я хочу одного дня грати за цей клуб. Уже тоді я розумів, що це одна з найбільших команд в Україні. І з тих пір я дуже хотів зіграти за неї. І зараз моя мрія стала реальністю", – сказав Шола.
Нагадаємо, Огундана підписав контракт з Динамо на 4 роки. Попереднім клубом нігерійця був Фламенго. З командою U-20 він виграв Copa Libertadores Sub-20 (у 2024-му та 2025-му, в останньому розіграші був визнаний найкращим гравцем турніру) та Under-20 Intercontinental Cup (у 2024-му та 2025-му).
Загалом за молодіжну команду Фламенго провів 46 матчів, забив 9 голів та віддав 7 результативних передач у всіх турнірах. За основу дебютував у бразильській Серії А 14 листопада 2024 року, ставши першим нігерійцем, який зіграв за Фламенго, та лише третім африканцем в історії клубу.
Також нещодавно кияни підписали 21-річного центрального захисника з Гавра. Напередодні нападник Динамо Владислав Ванат перейшов в іспанську Жирону.