Чорноморець підписав ексворотаря Металурга
—
23 червня 2026, 20:55

Одеський Чорноморець оголосив про підписання ексголкіпера Металурга Назара Байди.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
До "моряків" воротар приєднатися на правах вільного агента, адже напередодні припинив співпрацю з Металургом. Угода розрахована на три роки, фінансові деталі не розголошуються.
За запорізький клуб Байда провів 55 матчів, пропустив 55 голів і 6 разів зіграв на нуль.
Напередодні Чорноморець підписав контракт із лівим захисником Сергієм Корнійчуком.
Нагадаємо, за підсумками сезону-2025/26 одеський колектив посів друге місце у турнірній таблиці Першої ліги та повернувся до УПЛ після річної перерви.