Молдова — Україна 0:4. Успішна репетиція напередодні Євро-2024

Збірна України розгромила Молдову в межах підготовки до чемпіонату Європи-2024. Зустріч відбулася на стадіоні "Зімбру" в Кишиневі.

Матч завершено! Впевнена перемога збірної України напередодні чемпіонату Європи-2024.

90' Бабогло небезпечно пробивав після кутового головою, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

90' Три хвилини додав арбітр до основного часу.

88' Довбик втікав у контратаку і намагався відпасувати назад на Ярмоленко, але м'яч до Андрія не дійшло.

87' Судаков наважився на дальній удар, вище воріт пішов м'яч.

85' Каймаков з-за меж штрафного майданчика пробивав, однак Лунін без проблем парирував цей удар.

84' Конопля за футболку потягнув Рябчука, жовта картка для українського захисника.

82' Трохи притислися українці до власних воріт, а Молдова йде вперед і намагається забити гол престижу.

81' Конопля збив Рябчука на фланзі. Штрафний для Молдови.

80' Хороша передача на Довбика пішла, але Бабогло прикрив м'яч корпусом і не дав Артему пробити по воротах.

78' Заміна в складі збірної України: замість Шапаренка на поле вийшов Малиновський.

76' Гравці збірної Молдови втікли в контратаку, Постолаки пробивав по воротах, однак Лунін потягнув цей удар.

75' Шапаренко після боротьби із захисником впав, свисток арбітра промовчав.

73' Зубков зіштовхнувся із захисником і не зміг дістатися до м'яча в штрафному майданчику.

71' Ярмоленко отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

69' Відразу три заміни від Сергія Реброва: замість Степаненка, Циганкова та Мудрика не поле вийшли Бражко, Ярмоленко та Зубков.

67' Судаков класно розвернувся в центрі поля і заробив штрафний удар.

65' Молдова виконувала два кутових, вдається відбитися в підсумку українцям.

63' На Мудрика пішла класна розрізна передача, однак Михайло випустив м'яч за межі поля.

61' Подвійна заміна в складі збірної Молдови: замість Посмака та Ніколаєску на поле вийшли Мудрак та Клещенко.

60' Віддали українці супернику м'яч і наразі відіграють у захисті.

58' Пробивав Стине, але повз ворота пройшов м'яч.

57' Небезпечний штрафний заробляє збірна Молдови біля штрафного майданчика Луніна.

55' ГООООООООЛ! Судаков обігрався з Довбиком у стіночку і вдало реалізував вихід сам на сам.

54' Шапаренко занадто активно пішов у пресинг і порушив правила.

53' Ніколаеску намагався зачепитися за м'яч, однак Забарний у грі один в один виявився сильнішим.

51' Шапаренко класно вивів на ударну позицію Мудрика, Михайло пробив у воротаря. Конопля на доибванні був, однак Райлян знову рятує збірну Молдову.

49' ГООООООЛ! Артем Довбик забиває через 4 хвилини після виходу на поле! Судаков віддав на нападника Жирони, який з гострого кута пробив повз голкіпера.

48' Також потрійна заміна в господарів поля: замість Моцьпана, Йоніце та Дамашкана на поле вийшли Стине, Постолаки та Каймаков.

47' Заміна від Реброва по перерві: Артем Довбик вийшов на поле замість Романа Яремчука.

Перша половина гри завершилася. Позитивний рахунок, але за дуже сумної новини — травма Віталія Миколенка.

45' 2 хвилини додав рефері до першого тайму.

44' Ніколаеску пробивав з дальньої дистанції. Степаненко заблокував цей удар.

42' ГООООООООЛ! Збірна України подвоює рахунок! Судаков віддав передачу на Циганкова у штрафний майданчик, а Віктор протягнув трохи м'яч і пробив у дальній кут воріт.

40' З лівого флангу вдалося прорватися молдованам до воріт Луніна, але арбітр зафіксував офсайд.

38' Класно обігралися в стіночку гравці збірної України, однак Судаков не зумів прийняти м'яч у штрафному майданчику.

36' Яремчук під удар викотив Шапаренку, однак постріл Миколи вийшов не дуже небезпечним.

34' Яремчук пробивав з льоту, однак влучив у спину захисника.

33' Проти Шапаренка в центрі порушують правила, стандарт для українців.

32' Перепасовуються гравці збірної України на половині поля суперника, але до удару справа не доходить.

30' Вимушена заміна в складі збірної України: замість Миколенка на поле вийшов Зінченко.

29' Миколенко вибивав м'яч, але Віталій знову на газоні і схоже, що доведеться українця замінити.

27' Після подачі з корнера Циганков пробивав головою по воротах, але знову вище.

26' Миколенко на фланзі проривався, але в підкаті проти нього зіграли. Кутовий для збірної України, але Віталій тримається за ногу.

24' Контролюють підопічні Сергія Реброва м'яч, не поспішаючи вперед.

22' Циганков завдавав удар по воротах, але набагато вище воріт вийшло.

20' Після корнера Конопля виконував навіс на дальню стійку, однак м'яч перелетів усіх.

19' Вибігли в контратаку українці, Циганков віддавав на Яремчука, але Роман пробив у голкіпера.

18' Мудрик прорвався у штрафний майданчик, але помилився з дриблінгом і втратив м'яч.

17' Пішла подача з корнера, але українці відбиваються.

16' З правого флангу Молдова розвивала атаку, але Миколенко заблокував простріл. Кутовий для господарів.

14' Моцьпан лежить на газоні, Судаков наступив на ногу футболісту збірної Молдови.

13' Мудрика збиваються на фланзі, Моцьпан збиває українського вінгера.

12' Гра продовжена, а Посмак продовжує отримувати допомогу від лікарів. Схоже не вдається швидко зупинити кров у молдавського оборонця.

10' По щелепі отримав Посмак і через це трохи затримується відновлення матчу.

9' У центрі поля зіткнулися Циганков та Посмак. Кров у молдавського захисника і медики вийшли на поле.

8' Виконував подачу Мудрик, захисник господарів головою вибив м'яч подалі від власних воріт.

7' Миколенко з лівого флангу віддавав передачу і заробив кутовий.

6' Яремчук видав розрізну передачу на Мудрика, але простріл Михайла був перехоплений.

4' Миколенко в центрі поля підштовхнув суперника, штрафний для молдавської команди.

2' ГОООООООЛ! Збірна України виходить вперед! Бабогло не зміг зачепитися за м'яч і подарував Яремчуку можливість для удару. Роман потужно пробив з льоту у верхній кут воріт.

Україна: Україна: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Степаненко, Шапаренко, Циганкова, Судаков, Мудрик, Яремчук

Запасні: Бущан, Трубін, Михайліченко, Сваток, Бондар, Таловєров, Тимчик, Сидорчук, Маліновський, Зінченко, Бражко, Зубков, Ярмоленко, Ванат, Довбик.

Молдова: Райлян, Посмак, Бабогло, Крачун, Рябчук, Кожокару, Іоніце, Раце, Дамашкан, Моцьпан, Ніколаєску

Запасні: Чоботар, Аврам, Марандич, Мудрак, Кожокар, Ревенко, Мандриченко, Каймаков, Стине, Богачук, Михайло Плетіке, Постолаки, Сергій Плетіке, Клещенко

Хвилина мовчання на арені.

Звучить гімн Молдови.

Лунає гімн України.

Команди виходять на поле!

Для Романа Яремчука цей поєдинок стане 50-м у складі збірної.

Головні тренери визначилися зі стартовими складами:

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині починаючи з 18:30.

У першому контрольному поєдинку підопічні Сергія Реброва зіграли внічию з Німеччиною, а в другому поступилися Польщі з рахунком 3:1.

На груповому етапі чемпіонату Європи українці зіграють проти Бельгії, Словаччини та Румунії.

Нагадаємо, збірна України пробилася на Євро-2024 через плей-оф. Спершу "жовто-сині" видали суперкамбек проти Боснії і Герцеговини, а потім здобули вольову перемогу над Ісландією.