Гол Кащука приніс перемогу Карабаху над Бенфікою, Реал у меншості переграв Марсель у 1 турі Ліги чемпіонів

Сьогодні, 16 вересня, стартував основний етап Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2025/26.
Першими на поле вийшли Атлетик та Арсенал. Важку перемогу святкували "каноніри", а справжнім героєм матчу став Габріель Мартінеллі, який на 71-й хвилині вийшов на заміну, а вже через хвилину після відкрив рахунок. Добив непоступливих басків Леандро Троссард, який відзначився за 3 хвилини до завершення основного часу.
У паралельному матчі ПСВ вдома несподівано програв бельгійському Рояль Уніону.
О 22:00 відбулися ще 4 гри, зокрема мадридський Реал, у складі якого виступає Андрій Лунін, у меншості переграв Марсель. На гол Веа на 22-й хвилині "вершкові" відповіли дублем Мбаппе (обидва голи були забиті з пенальті), а вилучення у складі Реала отримав Карвахаль.
Водночас Тоттенгем приймав Вільярреал та здобув перемогу з рахунком 1:0.
Найцікавіші матчі були далі: окремо виділимо гру Бенфіка – Карабах, адже у складі португальців виступають Анатолій Трубін та Георгій Судаков, які зіграли з перших хвилин. Судаков віддав два асисти, однак свято йому зіпсував земляк Олексій Кащук, який вийшов на заміну та вирвав перемогу для клубу з Азербайджану. Для Карабаха ця перемога стала першою в історії Ліги чемпіонів. До того команда лише двічі грала внічию з Атлетико.
Гольову феєрію видали Ювентус та Боруссія Дортмунд, які зіграли внічию 4:4. Ювентус чотири рази відігрувався по ходу зустрічі, вирвавши нічию на 6-й компенсованій до другого тайму хвилині.
Ліга чемпіонів УЄФА-2025/26
Етап єдиної ліги, 1 тур
16 вересня
Атлетик (Іспанія) – Арсенал (Англія) 0:2 (0:0)
Голи: 0:1 – Мартінеллі, 0:2 – 87 Троссард
ПСВ (Нідерланди) – Рояль Уніон (Бельгія) 1:3 (0:2)
Голи: 0:1 – 9 Еммануель (пен), 0:2 – 39 Ель Хадж, 0:3 – 81 Макаллістер, 1:3 – 90 ван Боммель
Бенфіка (Португалія) – Карабах (Азербайджан) 2:3 (2:1)
Голи: 1:0 – 6 Барренчеа, 2:0 – 16 Павлідіс, 1:2 – 30 Андраде, 2:2 – 48 Дуран, 2:3 – 87 Кащук
Реал Мадрид (Іспанія) – Марсель (Франція) 2:1 (1:1)
Голи: 0:1 – 22 Веа, 1:1 – 29 Мбаппе (пен), 2:1 – 81 Мбаппе (пен)
Вилучення: 72 Карвахаль
Тоттенгем (Англія) – Вільярреал (Іспанія) 1:0 (1:0)
Гол: 1:0 – 4 Рейс (аг)
Ювентус (Італія) – Боруссія Дортмунд (Німеччина) 4:4 (0:0)
Голи: 0:1 – 52 Адеємі, 1:1 – 63 Йилдиз, 1:2 – 65 Нмеча, 2:2 – 67 Влахович, 2:3 – 74 Коуту, 2:4 – 86 Бенсебаїні (пен), 3:4 – 90+4 Влахович, 4:4 – 90+6 Келлі
З усіма учасниками Ліги чемпіонів можна ознайомитися за цим посиланням. Вперше за 20 років, в турнірі не гратиме жоден представник України. Нагадаємо, вже визначився фаворит ЛЧ на думку букмекерів.
