Українська правда

Новачок УПЛ розірвав контракт із захисником, який загримів до ТЦК

Олексій Мурзак — 27 серпня 2025, 23:04
Новачок УПЛ розірвав контракт із захисником, який загримів до ТЦК
Роман Гагун
НК Верес

ФК Кудрівка оголосила про припинення співпраці із захисником Романом Гагуном, якого нещодавно витягнули з ТЦК.

Про це повідомила клубна пресслужба.

"Ми дякуємо футболісту за гру і внесок у розвиток нашого клубу та бажаємо Роману успіху в подальшій карʼєрі!", – йдеться у повідомленні.

Про причини дострокового розірвання в клубі не повідомили.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 31-річний гравець був близьким до відходу з клубу, проте зрештою сторони вирішили продовжити співпрацю.

Однак, згодом ЗМІ повідомили, що гравця забрали до ТЦК та СП напередодні матчу 1-го туру Української Прем'єр-ліги проти Олександрії (3:1).

Цікаво, що пізніше президент клубу Роман Солодаренко спростував цю інформацію, наголосивши, що захисник перебуває у розташуванні клубу та тренується разом з командою, однак надалі в заявку він так і не потрапив.

Роман Гагун у своїй кар'єрі пограв за Агробізнес, Рух, Верес та грузинську Лазику. На його рахунку в сезоні- 2024/25 – 16 ігор та один асист у складі Кудрівки.

Чемпіонат України, УПЛ Роман Гагун Кудрівка