Ірак — Україна 2:1. Поразка підопічних Руслана Ротаня на старті Олімпійських ігор

Олімпійська збірна України поступилася Іраку в межах першого туру групового етапу Олімпійського футбольного турніру в Парижі.

Зустріч відбулася на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне".

Матч завершено! Збірна України програє в дебютній грі на Олімпійських іграх.

90'
Заміна від Іраку на останній хвилині гри: замість Хуссейна на поле вийшов Аль-Імам.

90'
Очеретько зі штрафного навішував, але м'яч прийшов у руки воротарю.

90'

Потужно пробивав Саад з гострого кута, рятує Україну стійка.

90'
Федор п'ятою скидував на Крупського, однак арбітр зафіксував офсайд.

90'
Забиває Хлань після прострілу Федора, але арбітр зафіксував, що м'яч вийшов за межі поля.

90'
12 хвилин додає арбітр до основного часу!

88'
Хлань з лівого флангу подавав, суперник відбивається.

86'
Краснопір пробивав по воротах, голкіпер забирає м'яч у руки.

84'

Крупський не зумів дістатися до м'яча після пасу з глибини.

82'
Федор класно віддавав на Очеретька, але Олег не зміг зачепитися за м'яч між захисниками.

79'
Також подвійна заміна від Руслана Ротаня: замість Криськіва та Сікана на поле вийшли Очеретько та Краснопір.

77'
Заміна в складі збірної Іраку: замість Аміна на поле вийшов Саад.

75'
Гол! Ірак виходить вперед! Джассім змістився у центрі і класно пробив точно в кут воріт.

72'
Потрійна заміна в складі збірної України: замість Брагару, Михайленка і Таловєрова на поле вийшли Сич, Федор та Салюк.

71'
Хлань занадто активно пресингував, арбітр зафіксував фол в атаці.

69'
Хлань пробивав з гострого кута, не влучив Максим у площину воріт.

67'
Крупський невдало прийняв м'яч під час перспективної контратаки. Аут для суперника.

65'
Батагов перехопив небезпечний простріл. Кутовий для Іраку.

63'
Перехопили гравці збірної Іраку ініціативу після забитого голу, українці трохи підсили в захист.

61'
Брагару отримав жовту картку за розмови з арбітром.

60'
Також Ніхад Мохаммед продовжив гру замість Мунтадера Мохаммеда.

59'
Заміна в складі збірної Іраку: замість Хуссейна на поле вийшов Джассім.

57'
Гол! Хуссейн переграв Фесюна, пробивши точно в лівий кут воріт.

56'
"Гірчичник" також для українського центрального захисника.

55'

Пенальті призначає суддя у ворота збірної України! Таловєров підштовхнув Хуссейна в штрафному майданчику.

53'
ГОООООООООООЛ! Збірна України виходить вперед! Криськів подавав зі штрафного, м'яч відскочив до Рубчинського, який пробив повз захисників та воротаря.

52'
Амар грубо в підкаті зіграв і отримав жовту картку.

51'
Сікан пробивав після передачі Криськіва зі штрафного, але по горобцях пішов цей удар.

49'
Подача пішла в штрафний майданчик збірної України, Фесюн вийшов з воріт та забрав м'яч у руки.

47'
Хлань прострілював на Сікана, однак Данило не зміг пробити по м'ячу в боротьбі із захисником.

46'
Другий тайм розпочався!

Завершується перший тайм! Нульова нічия за впевненої гри збірної України!

45'
Хуссейн на газоні лежить, медики надають допомогу іракському футболісту.

45'
3 хвилини додав арбітр до першого тайму!

43'
З правого флангу Ірак атакував, Крупський заблокував навіс.

40'
Крупський чудово прорвався по правому флангу, але пробити повз воротаря не вдалося.

38'

Ірак заробив штрафний удар, але Фесюн вдало зіграв на виході та кулаком вибив м'яч подалі.

37'
Брагару пройшов двох гравців на фланзі, але Хлань не зумів влучити в порожні ворота.

36'
Хлань вдало у пресингу зіграв та заробив аут на фланзі.

34'
Мартинюк невдало віддав пас на Брагару і втратив м'яч.

32'
Брагару наважився на дальній удар, вище воріт полетів м'яч.

30'
Брагару невдало зіграв на фланзі, однак зумів заробити кутовий.

28'
М'яч у руку захиснику іракському влучив, однак арбітр не зафіксував пенальті через рикошет, який відбувся до цього.

26'
Криськів грубо зіграв у центрі поля. Жовта картка для гравця збірної України.

24'
Рубчинський виборов м'яч у центрі поля та потужно пробивав, вище полетів м'яч.

22'
Сидить Ірак в "автобусі". Намагаються гравці збірної України знайти ключик до воріт суперника.

19'

Хлань класно розігнав контратаку, однак Сікан не зміг підтримати темп Максима. У підсумку Брагару помилився в дриблінгу та втратив м'яч.

17'
Контролюють підопічні Ротаня м'яч, важко пройти оборону збірної Іраку.

15'
У центрі поля довелося фолити гравцям збірної України, щоб зупинити контратаку суперника.

14'
З лівого флангу подавав Криськів, але на скидку Михайленко ніхто не відреагував.

13'
Небезпечно пробивав Михайленко у дальній кут, але воротар потягнув цей удар.

12'
Кутовий на лівому фланзі заробляє Мартинюк.

10'
Дальній удар від іракців — Фесюн забирає м'яч у руки.

8'
Рукою собі підіграв Рубчинський, небезпечний штрафний для Іраку.

6'
Мартинюк з льоту пробивав небезпечно, повз ворота пролетів м'яч.

5'
Хлань пішов у обіграш на фланзі, однак втратив м'яч.

4'

Криськіву довелося порушувати правила в центрі поля після невдалої передачі.

3'
Криськів обрізався у центрі поля, однак удар по воротах виявився невдалим. Фесюн забирає м'яч у руки.

2'
Хланя збивають на фланзі, штрафний для збірної України відразу.

1'

Матч розпочався!

Звучить гімн України!

Лунає гімн Іраку!

Команди виходять на поле!

Руслан Ротань визначився зі стартовим складом збірної України:

Фесюн, Мартинюк, Батагов, Таловєров, Крупський, Рубчинський, Михайленко, Криськів, Брагару, Хлань, Сікан.

Зауважимо, що на думку бейтингового оператора Favbet, українська команда має більше шансів на перемогу. Фавбет на цей матч дає коефіцієнти:

• Перемога України — 1,77;
  • Нічия — 3,45;
  • Перемога Іраку — 5,10.

Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 прийматиме одразу сім міст Франції. Окрім Парижа, Ігри також відбуватимуться в Нанті, Бордо, Ліоні, Сент-Етьєні, Марселі та Ніцці.

Регламент змагань передбачає, що футболісти, що беруть участь у турнірі, повинні народитися після 1 січня 2001 року. Однак кожна збірна може внести в заявку до трьох гравців, які старше цього віку.

Вперше в історії на олімпійському футбольному турнірі виступить Україна, яка пройшла сито кваліфікації, ставши півфіналістом молодіжного Євро-2023. Крім України, Європа буде представлена командами Іспанії, Ізраїля, а також Франції, яка є господаркою турніру.

Дві найкращі команди з кожного квартету вийдуть у плейоф. Далі вони змагаються у чвертьфіналі, переможці якого виходять у півфінал. Переможці півфіналів розіграють у фіналі золоті та срібні нагороди Олімпіади-2024, а невдахи 1/2 фіналу зіграють у матчі за бронзові медалі.